Przesyłka GRATIS Polski Niemiecki

Płatność i przesyłka

Informacja o przesyłce

Dostępne kraje dostawy

Polska Polska
Versand Deutschland Niemcy

Zamówienia złożone w naszym sklepie internetowym www.plisymarket.pl wysyłamy wyłącznie za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD.
W momencie nadania paczki wysłany zostanie e-mail z wiadomością, że paczka została wysłana. W tym momencie można spodziewać się, iż zamówione przez Państwa produkty pojawią się u Was w ciągu dwóch dni roboczych. Wszystkie przesyłki wysyłane są na koszt sklepu www.plisymarket.pl – dotyczy przesyłek na terenie Polski.
Dla Państwa wygody prosimy o podawanie numeru telefonu kontaktowego - ułatwi to dostarczenie przesyłki przez kuriera.

Ważne przy odbiorze przesyłki od kuriera

Przed potwierdzeniem odebrania przesyłki od kuriera w każdym przypadku należy sprawdzić, czy opakowanie nie uległo uszkodzeniu w transporcie.
W przypadku, gdy opakowanie przesyłki nosi znamiona uszkodzenia należy odmówić odbioru przesyłki i skontaktować się z nami.
Nie ma możliwości sprawdzenia zawartości przed potwierdzeniem odbioru, warto jednak poprosić kuriera o to, by uczestniczył w sprawdzeniu zawartości przesyłki, upewniając się czy doszła w stanie nienaruszonym. Firma kurierska ma obowiązek sporządzenia protokołu z odbiorcą przesyłki w terminie 7 dni od jej doręczenia. Brak stwierdzenia nieprawidłowości w zakresie stanu ilościowego lub jakościowego przesyłki przy odbiorze może mieć negatywny wpływ na wynik rozpatrzenia roszczeń Klienta z tytułu uszkodzenia czy okradzenia przesyłki w transporcie.

DPD
DPD

Przesyłka tylko 20 Zł

Termin realizacji: Termin realizacji zamówienia - do 14 dni roboczych.
Wszystkie zamówienia złożone od 12.07.2016 będą wysyłane po 03.08.2016

Informacja o płatności

Sprzedawca umożliwia Kupującym dokonanie wyboru najbardziej odpowiedniego dla siebie sposobu płatności. Płatność może być realizowana przez Kupującego w następujący sposób:

  • płatność zrealizowana w formie przedpłaty przelewem na rachunek bankowy Sprzedawcy prowadzony przez Bank ING Bank Śląski S.A. nr 21 1050 1298 1000 0022 7325 8877. Z chwilą uznania rachunku bankowego Sprzedawcy zamówienie przekazywane jest do realizacji
  • płatność gotówką przy odbiorze osobistym w siedzibie firmy

Płatność jest dokonywana przez Kupującego bezpośrednio po zatwierdzeniu zakupu i otrzymania informacji w formie elektronicznej od Sprzedawcy, najpóźniej w przeciągu 3 dni roboczych . Nie dotyczy to wypadku dokonywania płatności przy odbiorze przesyłki – w tym przypadku Kupujący dokonuje płatności w siedzibie firmy. Nieuiszczenie płatności w terminie 3 dni roboczych od otrzymania informacji w formie elektronicznej od Sprzedawcy jest warunkiem rozwiązującym umowę zawartą pomiędzy Sprzedawcą a Kupującym.

Gotówka
Gotówka

Nie ma żadnych dodatkowych kosztów.
Przelew
Przelew

Nie ma żadnych dodatkowych kosztów.
© Copyright 2019 plisymarket.pl
Kosz
plisseemarkt.de Bitte warten...