Wysyłka

PolskaPolska
DHLPrzesyłka do Polski (DPD)
20,00 Zł
Zamówienia złożone w naszym sklepie internetowym www.plisymarket.pl wysyłamy wyłącznie za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD.
W momencie nadania paczki wysłany zostanie e-mail z wiadomością, że paczka została wysłana. W tym momencie można spodziewać się, iż zamówione przez Państwa produkty pojawią się u Was w ciągu dwóch dni roboczych. Wszystkie przesyłki wysyłane są na koszt sklepu www.plisymarket.pl – dotyczy przesyłek na terenie Polski.
Dla Państwa wygody prosimy o podawanie numeru telefonu kontaktowego - ułatwi to dostarczenie przesyłki przez kuriera.

Ważne przy odbiorze przesyłki od kuriera

Przed potwierdzeniem odebrania przesyłki od kuriera w każdym przypadku należy sprawdzić, czy opakowanie nie uległo uszkodzeniu w transporcie.
W przypadku, gdy opakowanie przesyłki nosi znamiona uszkodzenia należy odmówić odbioru przesyłki i skontaktować się z nami.
Nie ma możliwości sprawdzenia zawartości przed potwierdzeniem odbioru, warto jednak poprosić kuriera o to, by uczestniczył w sprawdzeniu zawartości przesyłki, upewniając się czy doszła w stanie nienaruszonym. Firma kurierska ma obowiązek sporządzenia protokołu z odbiorcą przesyłki w terminie 7 dni od jej doręczenia. Brak stwierdzenia nieprawidłowości w zakresie stanu ilościowego lub jakościowego przesyłki przy odbiorze może mieć negatywny wpływ na wynik rozpatrzenia roszczeń Klienta z tytułu uszkodzenia czy okradzenia przesyłki w transporcie.

Proszę czekać...ładuje
0